Váš realitní makléř

Prodej rodinného domu s velkou zahradou v centru města Planá u Mar. Lázní

Lokalita: Planá u Mariánských Lázní
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 3 150 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Cihlová
Stav: Před rekonstrukcí
Užitná plocha: 140 m2
Zastavěná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1201 m2
Zdroj vody: Vodovod
Rozvod plynu: Plynovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 400 V

Detailní popis

Představujeme prodej rodinného domu v centru města Planá u Mariánských Lázní. Koupě tohoto domu může znamenat z několika důvodů výjimečnou příležitost, a to i přesto, že dům bude pravděpodobně rekonstruován, aby vyhovoval současným standardům moderního bydlení. Původní stavba byla v průběhu svojí existence upravována, je napojena na obecní vodu i kanalizaci, má rozvod elektřiny i plynu. Zdivo je cihelné, na střeše je falcovaný plech, do domu nikde nezatéká. V přízemí jsou 2 pokoje s okny do ulice, prostorná kuchyně, koupelna, technická místnost, schody do sklepa a zachovalé dřevěné schody do podkroví. V podkroví jsou další 2 pokoje (bez šikmých stropů) a půda. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody plynovým průtokovým ohřívačem. Plocha zastavěná domem je cca 100 m2. K domu náleží dvůr (cca 245 m2) s vjezdem z ulice, ze kterého byly odstraněny staré kolny a je nyní převážně zatravněný. Na dvůr navazuje krásná oplocená zahrada o výměře 856 m2 osázená několika ovocnými stromy. Vjezd na zahradu by byl pravděpodobně možný i ze západní strany a nabízí se i možnost využití zahrady pro stavbu dalšího domu!
Vzhledem k lokalitě a dispozici domu by bylo vhodné dům využívat i pro komerční účely. Protože se nachází v blízkosti autobusového nádraží a polikliniky, využití může být různorodé – lékárna, ordinace, fyzioterapie, a další služby zdravotnického charakteru, ale také občerstvení, trafika, ubytování, kadeřnictví… Netradiční dispozice nabízí několik možných variant využití a bude jistě výzvou pro architekta. V průběhu příštího roku se předpokládá zahájení plánované rekonstrukce přilehlé ulice (včetně sítí) a autobusového nádraží, takže oblast nepochybně získá na atraktivitě.
Dům je obyvatelný, vše je funkční, zahrada je dobře udržovaná. Na nemovitostech neváznou žádné právní vady a jsou okamžitě připravené k převzetí novým majitelem. Zveme vás na prohlídku a rádi vám podáme další informace!

Nezávazná poptávka

Prodej rodinného domu s velkou zahradou v centru města Planá u Mar. Lázní
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová