Váš realitní makléř

Prodej bytu 2+1+ balkón, Stříbro, Gagarinova ul.

Lokalita: Stříbro
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 2 000 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Panelová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 55 m2
Zdroj vody: Vodovod
Rozvod plynu: Plynovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Představujeme vám byt 2+1 s balkónem o celkové výměře 54,90 m2 umístěný ve 4.patře zatepleného a zrevitalizovaného čtyřpodlažního bytového domu bez výtahu v Gagarinově ulici ve Stříbře. Jedná se o dobře udržovaný dům s vlastní kotelnou, v každém vchodě je 12 bytů. V průběhu minulého roku bylo vyzděné jádro, instalovány nové keramické obklady a zařizovací předměty v koupelně a na WC, nová elektroinstalace, v části bytu podhledy s osvětlením a nové omítky. Do bytu je zaveden optický kabel pro vysokorychlostní připojení k internetu. Vytápění i ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynová kotelna umístěná v domě, do kuchyně ke sporáku je přiveden plyn. Z balkónu a obývacího pokoje je krásný výhled směrem na Ronšperk. Součástí bytu je prostorná sklepní místnost o výměře 6 m2 umístěná v suterénu. Byt je v osobním vlastnictví, je bez jakýchkoliv právních vad a je okamžitě volný.
Lokalita je velmi oblíbená, v blízkém okolí je samoobsluha, MŠ, ZŠ, gymnázium, zastávka MHD, stadion. Doporučujeme všem, kdo ocení snadnou dostupnost centra města i možnost být během pár minut v přírodě za městem v krásném údolí řeky Mže.
Stříbro je obec s rozšířenou působností, kromě úřadů, obchodů a služeb nabízí výborné dopravní spojení jednak ve směru Plzeň – Mariánské Lázně – Cheb, ale i do okolních obcí (Černošín, Bezdružice, Úterý, Pernarec, Kostelec atd.). Ve Stříbře i blízkém okolí je dostatek pracovních příležitostí. Doporučujeme prohlídku, s financováním bezplatně poradíme. Cena je včetně právního servisu a advokátní úschovy.

Nezávazná poptávka

Prodej bytu 2+1+ balkón, Stříbro, Gagarinova ul.
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová