Váš realitní makléř

Prodej bytu 2+1 ve Stodě

Lokalita: Stod
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 2 400 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 49.85 m2
Zdroj vody: Vodovod
Rozvod plynu: Plynovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace

Detailní popis

REZERVOVÁNO!!! Nabízíme ke koupi byt 2+1 ve 2.patře cihlového domu ve Stodě v ulici K Háječku. Bytový dům byl kolaudován v r. 2000, je umístěn v klidné lokalitě poblíž centra a má upravené okolí s dostatkem parkovacích míst. Obytnou plochu bytu 49,85 m2 tvoří 2 pokoje (17,55 a 12,25 m2), menší kuchyňka (6,50 m2), předsíň s vestavěnou skříní (8,60 m2), koupelna (3,90 m2) a WC. V suterénu je sklepní kóje, sušárna, k dispozici je uzamykatelná místnost na kola, kočárky apod. Byt má novější plastová okna. Topení a ohřev teplé vody je zajištěn z kotelny umístěné přímo v domě, do bytu je zaveden plyn ke sporáku. Byt je dobře udržovaný a nabízí svým majitelům příjemné moderní bydlení ve vyhledávané lokalitě. Před domem je dětské hřiště, kousek od domu je Penny market, řeznictví, drogerie a prodejna Mountfield.

Byt je družstevní, ale  současné době se řeší převod do osobního vlastnictví, takže na koupi bytu je možné čerpat hypoteční úvěr. S financováním rádi pomůžeme.  Byt je v současné době již vyklizený a připravený k převzetí novým majitelem.
Stod je obec s rozšířenou působností vzdálená 20 km od Plzně, se kterou má výborné autobusové i vlakové spojení. Ve Stodě je nemocnice, úřady, školy, dostatek pracovních příležitostí.
Rádi Vám podáme další informace, umožníme prohlídku.

Nezávazná poptávka

Prodej bytu 2+1 ve Stodě
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová