Váš realitní makléř

Prodej prostorného bytu 2+1 s lodžií, Bor u Tachova

Lokalita: Bor
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 2 300 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Panelová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 65 m2
Zdroj vody: Vodovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Nabízíme ke koupi bytovou jednotku 2+1 v 6.patře zrevitalizovaného a dobře udržovaného bytového domu v Boru, Přimdské ulici.

Původně uniformní panelákový byt o nezvykle velké výměře 65,61 m2 (včetně sklepní kóje 1,20 m2 a lodžie 5,45 m2) byl rekonstrukcí skvěle přizpůsoben potřebám majitele. Vznikla tak zajímavá čtvercová kuchyně s kuchyňskou linkou z masívu, jejíž pracovní plochu by event. bylo možno jednoduchou stavební úpravou ještě rozšířit. Zcela nová je koupelna s toaletou, kde byly použité nadstandardní materiály, např. reliéfní, ručně vyráběný italský obklad a sprchová vanička z litého mramoru. Kvalitní jsou i bíle lakovaná dřevěná eurookna. V koupelně, na lodžii a v chodbě je dlažba, v obou pokojích (16,48 m2 a 20,30 m2) je plovoucí podlaha, v kuchyni kvalitní PVC.  V chodbě je umístěna vestavěná skříň, resp. šatna (2,60 m2). Byt je krásně prosvětlený a je z něj nádherný výhled na město i do kraje. Za domem už končí zástavba, dokončuje se  sportovně – rekreační areál s dětským hřištěm a vyhlídkou, je zde dostatek parkovacích míst a zelený pás s posezením pro obyvatele domu. Lokalita je velmi oblíbená, před domem je poliklinika s lékárnou, poblíž je školka, základní škola, autobusové i vlakové nádraží a Penny market. Centrum města je vzdálené asi 600 m, na jižním okraji města je nepřehlédnutelná dominanta – opravený zámek s volně přístupným parkem a přilehlým rybníkem.
V Boru jsou školy, služby, pošta, lékař. Bor se stává stále více vyhledávanou lokalitou k bydlení, důvodem je nejen atraktivita obce z hlediska turistického a kulturního, ale i dostatek pracovních příležitostí v blízkém okolí a nájezd na D5 v obou směrech vzdálený 4 km.

Využijte ojedinělou nabídku a domluvte si prohlídku! PENB – C (úsporná)

Videoprohlídka nemovitosti

Prodej prostorného bytu 2+1 s lodžií, Bor u Tachova
Přehrát video
Video

Nezávazná poptávka

Prodej prostorného bytu 2+1 s lodžií, Bor u Tachova
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová