Váš realitní makléř

Prodej chaty u přehrady Hracholusky

Lokalita: Čerňovice
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 1 400 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Dřevostavba
Stav: Dobrý
Užitná plocha: 55 m2
Zastavěná plocha: 40 m2
Plocha pozemku: 415 m2
Rozvod plynu: Individuální
Typ odpadu: Jímka
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Nabízíme k prodeji menší přízemní chatu umístěnou v mírně svažitém lesním porostu jen pár desítek metrů od silničního mostu přes přehradu Hracholusky, který spojuje oba její břehy poblíž obce Čerňovice a Pňovany. Chata je situována uprostřed vlastního oploceného pozemku o výměře 415 m2 kousek od silnice, ale je ukrytá v porostu a ze silnice není vůbec vidět. Jednoduchá dřevostavba stojí na betonové podezdívce a je zčásti podsklepená. Uvnitř chaty je kuchyňka s plynovým sporákem a pokoj s pohodlnými patrovými postelemi a rozkládacím gaučem. V pokoji jsou kamna, která rychle vyhřejí celý prostor. Obytnou část chaty rozšiřuje krytá terasa s členěnými okny orientovaná na jihozápad a zastřešená terasa na jihovýchodní straně objektu. Na severní straně je sklad, suterén je využitý jako další úložný prostor a je zde umístěná toaleta. Užitková voda je čerpána z přehrady, elektřina je zavedena.

Pozemek, který chatu obklopuje, je zcela výjimečný. Kamenné chodníčky vás bezpečně provedou po terasovitě uspořádaném pozemku, kde je mnoho krásných zákoutí vytvořených citlivým spojením původního porostu a květin nebo okrasných keřů.

Chata byla postavena jako jedna z prvních v této oblasti před 55 lety. V té době z ní byl krásný výhled na přehradu, který časem téměř zastínily stromy. Chata má výhodnou polohu – je pouze asi 70 m od přehrady, blízko je krásné místo vhodné pro koupání, za mostem je zastávka parníku, který jezdí v letních měsících. Asi 150 m od chaty je občerstvení s venkovním posezením provozované v letních měsících.  Chata je snadno dosažitelná i v zimě. Je vhodná hlavně pro rybáře, z výše uvedených důvodů se nabízí i možnost chatu pronajímat. Nabízí se možnost odkupu navazujícího pozemku za chatou (cca 232 m2) a pozemku směrem k silnici (cca 155 m2) využitelného k parkování. Pňovanské vlakové nádraží je vzdáleno asi 3 km, zastávka autobusu v Čerňovicích cca 2 km. Zveme vás na prohlídku!

Nezávazná poptávka

Prodej chaty u přehrady Hracholusky
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová