Váš realitní makléř

Prodej bytu 1+1 s dvorkem a zahrádkou ve Stříbře

Lokalita: Stříbro
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 1 460 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 40 m2
Plocha pozemku: 135 m2
Zdroj vody: Vodovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Nabízíme ke koupi byt 1+1 v bytovém domě v Plzeňské ulici ve Stříbře. Bytový dům s osmi byty se nachází pouhých 200 m jižně od stříbrského náměstí.

V bytě byla prováděna postupná modernizace, jsou zde nová plastová okna, interiérové dveře, po rekonstrukci jsou podlahy – v pokoji a kuchyni kvalitní lino, na chodbě, v koupelně a na toaletě dlažba. Topení je dvojí – ústřední s vlastním elektrokotlem umístěným v koupelně a velmi příjemné a úsporné vytápění krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji. Ke skladování paliva slouží kolna na dvoře za domem. K bytu náleží ještě komora (cca 1,6 m2) umístěná přes chodbu, využíván může být také společný sklep. Ohřev vody je el. bojlerem. Celková plocha bytu (vč. komory) je cca 40 m2. Dům je umístěný ve svahu a je z něj krásný výhled na údolí řeky Mže, 3 okna bytu jsou orientována na východ a jedno na jih. Vzhledem ke konstrukci domu a umístění bytu je i v horkých letních dnech v bytě příjemně, naopak díky silným zdem se v bytě v zimě dlouho udrží teplo.

Z chodby vede několik schodů na dvůr s malou zahrádkou (celkem cca 135 m2) a krytým posezením. Dvůr je udržovaný, v blízké době se plánuje nové vydláždění dvora. Podíl na tomto pozemku je součástí prodeje.

Doporučujeme všem, kdo hledají klidné bydlení blízko centra a ocení nejen možnost vlastního vytápění, ale i využití pozemku za domem. V blízkosti domu je centrum města s úřady, školou, bankami, službami a obchody, autobusové nádraží je vzdáleno 15 minut pěšky, vlakové nádraží je vzdálené 1,4 km, po městě jezdí MHD. Ve Stříbře a jeho okolí je dostatek pracovních příležitostí a je tu výborné dopravní spojení v několika směrech. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi pomůžeme! PENB-G

Videoprohlídka nemovitosti

Prodej bytu 1+1 s dvorkem a zahrádkou ve Stříbře
Přehrát video
Video

Nezávazná poptávka

Prodej bytu 1+1 s dvorkem a zahrádkou ve Stříbře
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová