Váš realitní makléř

Prodej domku po rekonstrukci, Stříbro

Lokalita: Stříbro
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 3 150 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Cihlová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 159 m2
Plocha pozemku: 209 m2
Zdroj vody: Vodovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 400 V

Detailní popis

Nabízíme ke koupi zrekonstruovaný, částečně podsklepený rodinný domek v klidné ulici jižně od stříbrského náměstí. Citlivou a zcela zásadní rekonstrukcí byla v přízemí vytvořena předsíň, chodba s dřevěnými schody do podkroví, velká koupelna a kuchyně, která sousedí s obývacím pokojem. V podkroví je prostorná stylová ložnice. V suterénu je technická místnost, kde je umístěna pračka, el. bojler a elektrokotel pro vytápění domu. Více využívaná však bývají kachlová krbová kamna v obývacím pokoji, která díky průduchu do podkroví dokážou za chvíli vyhřát celý dům, a ještě navodit příjemnou atmosféru. Díky tomuto způsobu vytápění, zateplené fasádě a velmi kvalitním oknům je provoz domu úsporný. Z chodby v přízemí je vstup ještě do jednoho pokoje s původní prkennou podlahou – tato část domu směrem do ulice zatím na rekonstrukci čeká, stejně jako uliční fasáda, garáž, dílna a další pokoj v podkroví, celkem cca 75 m2 užitné plochy. Dům je napojen na obecní vodu i kanalizaci, všechny rozvody jsou nové. Na východní straně dvora je dlážděné kryté posezení s krbem a pergolou. V případě zájmu majitel v domě bezplatně ponechá veškeré stávající zařízení. Plocha pozemku je 209 m2, k dispozici (v nájmu) je ještě sousední zahrada o výměře 309 m2 s výhledem na údolí řeky.
Dům je vhodný pro romantiky, kteří ocení i klidnou lokalitu a její výhody – cesta na náměstí je dlouhá pouze cca 450 m, v údolí řeky Mže a u Červené lávky můžete být krásnou procházkou kolem Koubkovy branky do pěti minut.

Dům je připravený k okamžitému převzetí novým majitelem. Doporučujeme prohlídku! S financováním rádi bezplatně pomůžeme. PENB – G (zatím nedodáno)

Nezávazná poptávka

Prodej domku po rekonstrukci, Stříbro
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová