Váš realitní makléř

Prodej moderního bytu 3+1 s lodžií, Bor u Tachova

Lokalita: Bor
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 2 650 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Panelová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 72 m2
Zdroj vody: Vodovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Představujeme prodej moderního bytu 3+1 se zasklenou lodžií v Sokolské ulici v Boru u Tachova. Panelový bytový dům s osmi byty byl v r. 2011 zrevitalizovaný – mj. je zateplený, má novou fasádu, plastová okna a vlastní plynovou kotelnu, která zajišťuje vytápění i ohřev teplé vody.
Byt v osobním vlastnictví o celkové výměře 71,77 m2 (včetně lodžie 4,10 a sklepa 2,07 m2) se nachází v 1. patře a před pár lety prošel kompletní rekonstrukcí, při které původní typický panelákový byt získal zcela novou podobu. Centrem bytu je příjemný obývací pokoj s otevřeným průchodem do kuchyně. Moderní kuchyňská linka má hodně úložného prostoru a je přirozeně osvětlená přilehlým oknem. V koupelně (5 m2) je rohová vana, rohové umyvadlo a částečně oddělená toaleta. I koupelna je přirozeně osvětlena a odvětrána oknem. V kuchyni, koupelně a na chodbě je na podlaze kvalitní keramická dlažba, v pokojích je vinyl nebo plovoucí podlaha. Při rekonstrukci, stejně jako při zařizování bytu, byly použity některé nadstandardní prvky a materiály – např. podlahové topení v koupelně, kuchyňská linka s ostrůvkem (dřez vč. drtiče odpadů), nástěnný krb na biolíh, vestavěné skříně atd. Část zařízení a vybavení bytu může být v případě zájmu v bytě bezplatně ponechána. Dům se nachází v klidné ulici, přesto ve vzdálenosti pouze asi 200 m od centra města. Okolí domu je zastavěno rodinnými nebo menšími bytovými domy, parkování u domu je bezproblémové. V blízkosti (cca 250 m) je nepřehlédnutelná dominanta města – opravený zámek s volně přístupným parkem a přilehlým rybníkem. V případě zájmu je na prodej i garáž v docházkové vzdálenosti cca 10 minut.
V Boru jsou školy, služby, pošta, poliklinika. Bor se stává stále více vyhledávanou lokalitou k bydlení, důvodem je nejen atraktivita obce z hlediska turistického a kulturního, ale i dostatek pracovních příležitostí v blízkém okolí a nájezd na D5 v obou směrech vzdálený 4 km.

Videoprohlídka nemovitosti

Prodej moderního bytu 3+1 s lodžií, Bor u Tachova
Přehrát video
Video

Nezávazná poptávka

Prodej moderního bytu 3+1 s lodžií, Bor u Tachova
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová