Váš realitní makléř

Prodej chaty u řeky Střely, Dolní Hradiště

Lokalita: Dolní Hradiště
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 720 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Dřevostavba
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 65 m2
Zastavěná plocha: 30 m2
Plocha pozemku: 306 m2
Typ odpadu: Jímka
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Nabízíme rekreační chatu v katastru obce Dolní Hradiště, okres Plzeň-sever. Tady, uprostřed nádherné krajiny bohaté na lesy, je na prodej kvalitní dřevěná stavba, umístěná blízko obce ve svahu asi 200 m nad řekou Střelou a 50 m nad silnicí vedoucí z Dolního Hradiště do Koryt. Po nezpevněné cestě lze zajet přímo pod chatu, přístupná je pak po pár betonových schůdcích. V suterénu je suché WC, sprcha, sklep. Ze suterénu je možno dojít do přízemí buď po vnitřním schodišti nebo venkem přes terasu. Velký pokoj s kamny, který sousedí s kuchyní, je obložený dřevem, z pokoje vede dřevěné schodiště do podkrovní ložnice. Sklon střechy nabízí dostatek prostoru i pro víc nocležníků. Chata je na vlastním pozemku, plocha zastavěná chatou je 30 m2, okolo chaty je ještě vlastní pozemek o výměře 276 m2. Na severní straně je asi 50 m2 rovinatého pozemku s opěrnou zdí a grilem, jinak je pozemek svažitý. Do chaty je zavedena elektřina (230 i 400 V), vedle chaty je jímka, napojení vody z obecního řadu je předjednáno.
Chata je dlouhodobě neužívaná, okolí je zarostlé a na první pohled není tedy příliš atraktivní, ale je v dobrém technickém stavu a vyžaduje pouze minimální opravy (nátěry, výměnu dřevěného zábradlí apod.).
Protože je chata v poměrně prudkém svahu, je z terasy krásný výhled na údolí řeky Střely, která se v těchto místech krásně klikatí a kde je u jezu pěkné koupání. Okolo Střely je možné dojít krásnou procházkou k asi 3 km vzdálenému soutoku s Berounkou nebo ještě další kilometr k liblínskému mostu, kde je oblíbené vodácké tábořiště.
Obchod s potravinami a pohostinství je v Dolním Hradišti (pěšky asi půl km, po cestě 1 km). Nejbližším městem jsou Plasy (10 km), cesta autem na okraj Plzně trvá asi půl hodiny (25 km). Využijte pro svoji rekreaci místo s čistým vzduchem, atraktivní pro milovníky lesů, turisty, houbaře, rybáře i vodáky.

Videoprohlídka nemovitosti

Prodej chaty u řeky Střely, Dolní Hradiště
Přehrát video
Video

Nezávazná poptávka

Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová