Váš realitní makléř

Prodej bytu 2+kk v centru Stříbra

Lokalita: Stříbro
Typ nabídky: Prodej
Prodáno
Cena: 1 790 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Cihlová
Stav: Dobrý
Užitná plocha: 47 m2
Zdroj vody: Vodovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

REZERVOVÁNO!!! Nabízíme praktický byt 2+kk ve 2.patře cihlového bytového domu ve Stříbře na rohu Žižkovy a Kostelní ulice, takže jen 80 metrů od stříbrského náměstí. Byt prošel před pár lety rekonstrukcí a změnou dispozice, takže vznikl moderní byt se zděným jádrem, novými rozvody elektřiny a vody, obklady, kuchyňskou linkou a dlažbou v koupelně. K vytápění bytu slouží elektrické přímotopy a v obývacím pokoji ještě stáložárná krbová kamna pro případné zlepšení tepelného komfortu, úspornější vytápění, ale také romantické chvíle odpočinku. Pro ohřev teplé vody je v předsíni umístěn elektrický bojler, zde je i přípojka na pračku Z kuchyně je vstup do komory (2 m2), která může sloužit jako spíž nebo šatna. Plocha bytu je 46,61 m2, k bytu náleží ještě komora v přízemí (2 m2) a sklep (6 m2). Do bytu je zaveden internet. Plastová okna jsou nově osazená, vnitřní strana je bílá, venkovní tmavě hnědá (fotodokumentace je ještě s původními okny).
Bytový dům je postupně revitalizován – střecha, vchodové dveře, okna. K domu patří i dvůr, kde je v omezené míře i možnost parkování. Do přízemí domu je přiveden plyn.
Stříbro je obec s rozšířenou působností, jsou zde úřady, mateřské, základní i střední školy, služby, výborné dopravní spojení (Plzeň, Praha, Německo). Byt je v osobním vlastnictví, bez právních vad, od 1.května bude volný a připravený k předání novému majiteli. S financováním vám rádi bezplatně pomůžeme. Doporučujeme prohlídku všem, kteří dokážou ocenit výhodu bydlení v cihlovém domě v centru města!

Nezávazná poptávka

Prodej bytu 2+kk v centru Stříbra
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová