Váš realitní makléř

Prodej bytu 2+1 ve Stříbře, Gagarinova ul.

Lokalita: Stříbro
Typ nabídky: Prodej
Rezervováno
Cena: 2 490 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Panelová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 60.5 m2
Zdroj vody: Vodovod
Rozvod plynu: Plynovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Představujeme vám byt 2+1 ve Stříbře o výměře 60,50 m2 umístěný ve druhém patře zatepleného čtyřpodlažního bytového domu v Gagarinově ulici. Jedná se o klidný a dobře udržovaný dům s výtahem. Do bytu je bezbariérový přístup. Před cca 5 lety byla provedena malá změna dispozice, přičemž byla rozšířena plocha WC (3 m2) a koupelny (2,75 m2), bylo vyzděné jádro, instalovány nové keramické obklady a sanitární keramika v koupelně a na WC, nová kuchyňská linka, rozvody elektřiny, nové radiátory, podlahové topení v koupelně, nová okna, vchodové dveře a posuvné dveře na toaletu. Součástí prodeje je sprchový hydromasážní box, který ale doposud nebyl instalován, v koupelně je standardní sprchová vanička. Byt má dobrou dispozici a je prostorný. V předsíni (7,73 m2) je místo na vestavěné skříně, v kuchyni (7,92 m2) na jídelní stůl. Pokoje mají výměru 20,17 m2 a 17,16 m2. Podlahy jsou betonové. Byt je v osobním vlastnictví, je bez jakýchkoliv právních vad, okamžitě připravený k nastěhování.
Lokalita je velmi oblíbená, v blízkém okolí je ZŠ, MŠ, gymnázium, zastávka MHD, samoobsluha. Doporučujeme všem, kdo ocení snadnou dostupnost centra města i bezpečnou cestu do vedlejší základní školy bez nutnosti přecházet silnici.
Stříbro je obec s rozšířenou působností, kromě úřadů, obchodů a služeb nabízí výborné dopravní spojení jednak ve směru Plzeň – Mariánské Lázně – Cheb, ale i do okolních obcí (Černošín, Bezdružice, Úterý, Pernarec, Kostelec atd.). Ve Stříbře i blízkém okolí je dostatek pracovních příležitostí. Doporučujeme prohlídku, s financováním bezplatně poradíme. Cena je včetně právního servisu a advokátní úschovy.

Nezávazná poptávka

Prodej bytu 2+1 ve Stříbře, Gagarinova ul.
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová