Váš realitní makléř

Prodej bytu 3+1 s lodžií, Stříbro, Třešňová ul.

Lokalita: Stříbro, Třešňová 1288
Typ nabídky: Prodej
Rezervováno
Cena: 2 440 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Panelová
Stav: Dobrý
Užitná plocha: 66.23 m2
Zdroj vody: Vodovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Nabízíme prodej bytu 3+1 s lodžií ve 2.nadzemním podlaží panelového domu ve Stříbře, Třešňové ulici. Byt o celkové výměře 66,23 m2 je v osobním vlastnictví a neváznou na něm žádné závazky ani právní vady.
Okna jsou ve všech místnostech plastová, s výjimkou největšího pokoje, kde je původní dřevěné okno i balkonové dveře se vstupem na lodžii. Na podlaze v předsíni a koupelně je dlažba, všechny podlahy jsou betonové. Žádný ze tří pokojů ( 16,34 m2, 12,09 m2, 9,19 m2) není průchozí, lodžie je na jižní stranu. Součástí bytu je prostorná komora (cca 1,80 m2), která je dobře využitelná jako úložný prostor nebo šatna. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje kotelna přímo v domě. Jedná se o vnitřní byt s dobrou tepelnou setrvačností. K bytu patří sklepní kóje 2,88 m2, samozřejmostí je využití společných prostor, vše v přízemí domu. Nabízíme prodej bytu 3+1 s lodžií ve 2.nadzemním podlaží panelového domu ve Stříbře, Třešňové ulici. Byt o celkové výměře 66,23 m2 je v osobním vlastnictví a neváznou na něm žádné závazky ani právní vady.
Okna jsou ve všech místnostech plastová, s výjimkou největšího pokoje, kde je původní dřevěné okno i balkonové dveře se vstupem na lodžii. Na podlaze v předsíni a koupelně je dlažba, všechny podlahy jsou betonové. Žádný ze tří pokojů ( 16,34 m2, 12,09 m2, 9,19 m2) není průchozí, lodžie je na jižní stranu. Součástí bytu je prostorná komora (cca 1,80 m2), která je dobře využitelná jako úložný prostor nebo šatna. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje kotelna přímo v domě. Jedná se o vnitřní byt s dobrou tepelnou setrvačností. K bytu patří sklepní kóje 2,88 m2, samozřejmostí je využití společných prostor, vše v přízemí domu. Fasáda domu se bude nejpozději příští rok zateplovat.
Jedná se o velmi žádanou lokalitu – hned u domu je MŠ, ZŠ, parkoviště, blízko je gymnázium, SŠ, samoobsluha, zastávka MHD, do centra je to pár minut pěšky. Stříbro je obec s rozšířenou působností, má výborné dopravní spojení ve směru Plzeň – Praha i Mariánské Lázně – Cheb a také do okolních obcí. V okolí je dostatek pracovních příležitostí, k nájezdu na dálnici je 6 km. Doporučujeme prohlídku, s financováním bezplatně pomůžeme.
Jedná se o velmi žádanou lokalitu – hned u domu je MŠ, ZŠ, parkoviště, blízko je gymnázium, SŠ, samoobsluha, zastávka MHD, do centra je to pár minut pěšky. Stříbro je obec s rozšířenou působností, má výborné dopravní spojení ve směru Plzeň – Praha i Mariánské Lázně – Cheb a také do okolních obcí. V okolí je dostatek pracovních příležitostí, k nájezdu na dálnici je 6 km. Doporučujeme prohlídku, s financováním bezplatně pomůžeme. (PENB – D)

Nezávazná poptávka

Prodej bytu 3+1 s lodžií, Stříbro, Třešňová ul.
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová