Váš realitní makléř

Prodej bytu 3+1 v Sytně u Stříbra

Lokalita: Sytno
Typ nabídky: Prodej
Cena: 2 650 000 Kč
za nemovitost
Typ budovy: Panelová
Stav: Velmi dobrý
Užitná plocha: 74 m2
Zdroj vody: Vodovod
Typ odpadu: Veřejná kanalizace
Elektřina: 230 V

Detailní popis

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v obci Sytno u Stříbra. Zrekonstruovaný byt v 1.patře má celkovou výměru 73,81 m2, je světlý, prostorný a dobře udržovaný. Při rekonstrukci byla změněna dispozice, takže byl rozšířený průchod z chodby do kuchyně a vzniklý prostor byl využitý pro umístění jídelního stolu. Jádro je zděné, v koupelně byla osazena akrylátová vana a nové obklady a dlažba. V části bytu jsou nové podhledy s osvětlením, rozvody elektřiny, omítky, podlahové krytiny. V ložnici jsou předokenní rolety. Ohřev vody je el. bojlerem umístěným na toaletě. Topení je kotlem na tuhá paliva umístěným v přízemí, díky tomu je možné individuálně nastavit komfortní teplotu a současně udržet nízké náklady na vytápění. Součástí bytu je praktická komora s oknem umístěná přímo v bytě.
Nově zateplený dům s plastovými okny se nachází na okraji obce, poblíž je dětské hřiště a obchod se smíšeným zbožím. Z bytu je hezký výhled do okolní přírody, před domem nově vybudované parkoviště.
Sytno je obec u hlavní silnice mezi Plzní (25 km) a Stříbrem (3 km), na této trase je autobusové spojení. Průmyslová zóna Ostrov a nájezd na D5 v obou směrech je 6 minut cesty autem. Doporučujeme prohlídku! (PENB – C)

Nezávazná poptávka

Prodej bytu 3+1 v Sytně u Stříbra
Hana Kubincová
kontaktní osoba

Hana Kubincová